2-канальний пристрій для запису та стрімінгу AverMedia AVerCaster HD Duet Plus F239

2-канальний пристрій для запису та стрімінгу AverMedia AVerCaster HD Duet Plus F239

2-канальний пристрій для запису та стрімінгу AverMedia AVerCaster HD Duet Plus F239 від компанії ТОВ "Спеціальні Реєструючі Системи" - фото 1
47 000 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

2-канальний пристрій для запису та стрімінгу AverMedia AVerCaster HD Duet F239

            AVerCaster HD Duet F239 cтрімить HD-відео через HDMI або компонентні джерела для мережевих IP-користувачів. Публікуйте RTMP через CDN і популярні онлайн платформи передачі відео, такі як YouTube, Facebook, Twitch, і інші. Цей автономний потоковий HD-пристрій може вести трансляцію, використовуючи стандартні протоколи. Відео може відправлятися великій кількості клієнтських пристроїв, включаючи комп'ютери, IP-STBs, цифрові вивіски і т.д., а також мовлення може бути легко розгорнуто в існуючій мережі без додаткових витрат і зусиль. Завдяки кодуванню H.264 AVerCaster HD Duet забезпечує високоякісне і ефективне використання пропускної здатності мережі.

Опис можливостей AVerMedia F239

Пристрій AVerCaster HD Duet являє собою двоканальний кодер, який має можливість передачі в режимі мультикаст по IP-мережі, може кодувати і розподіляти HD-контент для необмеженого числа користувачів в одній і тій мережі, що мають HDMI- або компонентні виходи, з таких пристроїв, як програвачі Blue-ray, ТВ -приставки і камкордери. Він в змозі передавати потік з двох HD-відеоканалів одночасно. AVerCaster HD Duet дозволяє організувати трансляцію HD-відео в реальному часі для максимальної кількості користувачів одночасно в локальних мережах, а також трансляцію на CDN-сервер по RTMP Publish в Інтернет на такі платформи як YouTube Live і ін. Пристрій відрізняє висока гнучкість в налаштуванні, користувач може змінювати якість потоку (звук і відео), частоту кадрів і роздільну здатність.

AVerCaster HD Duet передає контент за допомогою стандартних протоколів онлайн відео або пряма трансляція розважальних передач може бути передана великій кількості глядачів, які користуються для перегляду комп'ютерами, ТВ приставками, IP-STB, кіосками, рекламними екранами, лікарняними інфо-терміналами. Підключення сервера до існуючих мереж або систем не займає багато часу і не вимагає додаткових витрат. Крім усього іншого, AVerCaster HD Duet працює з кодеком H.264, що позбавляє від дилеми - мати хорошу якість або економний потік.

Централізоване віддалене управління серверами AVerCaster Pro забезпечується завдяки вбудованому провіднику по вебсервера - AVerCaster Management Webpage. Адміністрування та моніторинг здійснюються за протоколами SNMP v1 / v2 і SAP через веб-інтерфейс з розширеним функціоналом на ПК або на широко використовуваних мобільних пристроях. AVerCaster Management Webpage забезпечує централізоване управління і конфігуровання при адмініструванні, в тому числі потокових протоколів, форматів кодування і перемикання каналів. Інтуїтивна система управління через веб-інтерфейс значно спрощує управління і налаштування потокового мовлення. Крім того, завдяки наявності вікна попереднього перегляду відео, адміністратор може контролювати і вносити коригування в режимі реального часу.

Компактні розміри та низька вартість дозволяють використовувати AVerCaster HD Duet для забезпечення прямого ефіру в школах, супермаркетах (відео стіни, системи цифрових вивісок), на конференціях, в малих і середніх корпораціях, релігійних установах, державних і медичних установах. Система була розроблена для задоволення стрімко зростаючого попиту на якісну доставку відео в послугах IPTV і OTT, що виникає в регіональних операторів IPTV / OTT в галузі освіти, медицини, транспорту і готельного бізнесу. Наприклад,

 AVerCaster HD Duet працює з кодеком H.264 і може передавати в реальному часі потік HD-відео з камкордера і ТБ-приставки великій кількості глядачів по мережі LAN. Портативний сервер в змозі передавати потік з двох HD-відеоканалів одночасно. У порівнянні з традиційними коаксіальними мережами кабельного телебачення та ефірними системами передачі ТБ і відеосигналів цей пристрій забезпечує більш економічне рішення для компаній з невеликим і середнім бюджетом. Управління здійснюється через веб-інтерфейс.

Адміністрування та моніторинг здійснюються за протоколами SNMP v1 / v2 і SAP через веб-інтерфейс з розширеним функціоналом. Консоль управління відкривається через закладки будь-якого браузера, де є можливість змінити профілі трансльованих каналів - протоколи (контейнери), типи кодеків, ступінь стиснення, розмір картинки.

Ваш контент побачать всі завдяки багатоадресній мережі IP, AVerCaster HD. Користувач може кодувати, поширювати і зберігати відео-контент високої чіткості з будь-якого пристрою з HDMI або компонентним виходом, такого як ТВ-приставки, відеокамери і електронні дошки. Звідти ви можете транслювати контент на необмежену кількість користувачів одночасно по IP-мережі.

Один пристрій транслює HD-контент через стандартні протоколи.

Потік "живого" відео або трансляцій може бути доставлений на численні клієнтські пристрої, включаючи комп'ютери, IP-STBs, кіоски, цифрові вивіски і т.д., а також може бути з легкістю використаний в існуючій мережі без додаткових витрат і зусиль. Завдяки апаратному кодуванню H. 264, AVerCaster HD Duet забезпечує високу якість відео і ефективну пропускну здатність.

Завдяки високій сумісності і хорошій якості трансляцій, AVerCaster HD Duet є економічним рішенням для трансляцій заходів по інтернету. Простий у використанні пристрій з різним збільшенням і підходить як для малого, так і для середнього бізнесу.

Технічні характеристики:

Вхідні сигнали HDMI × 2

Компонент з аудіо RCA L -/- R x 2 {{1}}

Формат вхідного відео:

 • Автоматичне визначення NTSC, PAL, 720p50 / 60, 1080i50 / 60, 1080p25 / 30
 • Кодування відео формату H. 264 High -/- Main -/- Baseline
 • Роздільна здатність 320 x 240 ~ 1920 x 1080
 • Частота кадрів 25, 30, 50, 60 Швидкість передачі даних 200 Кбіт / с ~ 15 Мбіт / с

Кодування аудіоформатів AAC-LC моно / стерео Швидкість передачі 64 ~ 512 Кбіт / с Рівень MPEG-1

Режим дуету: 2-х потокові кодери з незалежним управлінням аудіо -/- відео входом, налаштуваннями  кодування та протоколом потокової передачі. 

Режим поділу: потокова передача одного і того ж аудіо -/- відео контенту в різні цільові мережі з незалежними налаштуваннями кодування та протоколами потокової передачі. 

Умови експлуатації:

 • Температура: від 0 до + 50 ° C / від + 32 до + 122 ° F
 • Вологість: від 0 до 80% RHNC 

Умови зберігання:

 • Температура: від -30 до + 65 ° C
 • Вологість: від 0 до 90% RHNC

Адміністрування: - Веб інтерфейс з підтримкою IE, Firefox, браузера Chrome HTTP + XML API для інтеграції і віддаленого управління

Підтримувані клієнти:

 • VLC Media Player для Windows, Linux або Mac
 • mPlayer для Linux
 • програмне забезпечення IP STB 

Живлення 12 В / 1,5 А: максимум 18 Вт

Маса 900 г

Габаритні розміри (мм) 230 (Д) × 124 (Ш) X 42 (В)

Характеристики

Виробник
AVerMedia
Країна виробництва
Китай
Джерело живлення
зовнішній
Стан
б/в