PTZ-вебкамера з функцією автоматичного відстеження Aver PTC310 (FullHD, 12x, HDMI, USB, SDI, LAN)

PTZ-вебкамера з функцією автоматичного відстеження Aver PTC310 (FullHD, 12x, HDMI, USB, SDI, LAN)

PTZ-вебкамера з функцією автоматичного відстеження Aver PTC310 (FullHD, 12x, HDMI, USB, SDI, LAN) від компанії ТОВ "Спеціальні Реєструючі Системи" - фото 1
99 900 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

PTZ-відеокамера з функцією автоматичного відстеження 
PTZ-камера PTZ310з інтелектуальною функцією автоматичного відстеження надає потужні і надійні професійні можливості роботи з аудіо- та відеоматеріалами, тепер доступні всім користувачам. Модель PTZ310, розроблена на основі лінійки професійних PTZ-камер AVer, оснащена такими інтелектуальними функціями, як режим доповідача і автоматичне виділення зони зйомки, які, в свою чергу, працюють на основі їх обробки виявлення людини. Об'єктив з 12-кратним оптичним збільшенням і здатністю Full HD 1080p забезпечує автоматичне гібридне відстеження і плавну роботу функцій PTZ в режимах трансляції, потокової передачі або запису. Ваше захоплюючу подорож у світ аудіо-і відеозйомки починається тут! 
 
Ключові особливості: 
Роздільна здатність Full HD 1080p 
12-кратне оптичне збільшення 
IP / HDMI / USB / 3G-SDI 
Виявлення людини 
Режим доповідача 
Режим виділення зони 
Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс 
Унікальна функція монтажу на стелю 
Вихідна роздільна здатність до Full HD 1080p 
Камера PTZ310 з роздільною здатністю Full HD 1080p виконує надточне автоматичне відстеження. Камера PTC310 оснащена датчиком зображень Sony, який забезпечує воістину вражаюче якість відео в кожному кадрі, записаному вами.

PTC310

12-кратне оптичне збільшення і 2-кратне цифрове без втрати якості 
Загальне збільшення камери PTZ310 досягає неймовірного 24-кратного значення (12-кратне оптичне і 2-кратне цифрове, що реалізовується на основі функції Sensor Zoom, яка забезпечує масштабування без втрати якості зображення). Функція збільшення працює навіть під час панорамування і нахилі камери, дозволяючи виділяти об'єкти та швидко змінювати кут зйомки. Ваш відеопотік буде чіткішим і більш керованим, завдяки неперевершеним характеристикам PTZ-камери PTZ310.

PTC310PTC310

Інтелектуальне виявлення людини 
Представляємо вам найсучасніший інструмент ІІ від AVer - «Виявлення людини». За допомогою цієї високоточної функції обробки зображень камера PTZ310 здатна легко виявляти і записувати форми людської фігури і рухомі об'єкти за лічені секунди. Ви ніколи більше не пропустите ціль відстеження. 
 
Натиснути і відстежити 

Користувач камери PTZ310 може просто клацнути на об'єкті, щоб швидко відрегулювати кут зйомки і почати його точне відстеження, що гарантує миттєве перенаправлення фокуса камери. Цією функцією можна зручно управляти як за допомогою пульта дистанційного керування, так і через інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс.

PTC310

Режим доповідача 
Відстежуйте виступає в будь-якому місці залу за допомогою «Режиму доповідача». Ця функція дає доповідачам можливість зійти зі сцени і взаємодіяти з аудиторією, при цьому камера буде їх постійно відстежувати. Фокус камери залишається на об'єкті, навіть якщо на шляху проходження знаходяться інші люди або об'єкти. 
 
Режим виділення зони 
Режим виділення зони розширює можливості зйомки матеріалів (контенту) з використанням декількох дисплеїв. Ви можете створити до чотирьох зон контенту, щоб мати можливість постійної зйомки матеріалів, що відображаються на дисплеї, а не рухів доповідача.

PTC310

Характеристики

Країна виробництва
Китай
Стан
новий